Архів: за П'ятницю, 01 жовтня 2021

Біля Високого Замку буде новий парк – пам’яті військових

У Львові планують створити новий парк, висадивши близько 90 іменних дерев. Він буде присвячених загиблим у зоні АТО Героям. Закладуть парк  вздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок. 


Мовний патруль

Про мову – без повчань і канцеляризмів. Цікаві факти, забуті слова, новини правопису і … таємниці наголошування. Жива мова для повсякденного спілкування. Штрафів і складання


Громадські організації Львівщини претендують на масові штрафи

До 10 жовтня відкрити своїх кінцевих бенефіціарних власників мають громадські організації, ТзОВ, акціонерні товариства, кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства тощо. Штраф за відсутність такого звіту – від 17 тис. до 51 тис.грн. 


Аеромедичну евакуацію повертають на Львівщину

Сьогодні у аеропорт Ягелон, що в селі Черляни на Львівщині, має прилетіти вертоліт Нацполіції України. Тут він і буде базуватися. Розпочне чергування він також від сьогодні, а щодня на зміні працюватимуть  два медики (один лікар та один фельдшер або медсестра).


Громадам “докинуть” грошей на реалізацію проєктів

Об’єднаним територіальним громадам Львівщини додадуть грошей на реалізацію проєктів, передбачених обласними Програмами. Це стосується, зокрема, екологічних ініціатив та розвитку дорожньої інфраструктури.