Архів: за П'ятницю, 08 жовтня 2021

Перехрестя Бандери – Городоцька закривають на ремонт: як буде їздити громадський транспорт

У зв’язку з реконструкцією вул. С.Бандери, з 14 жовтня на місяць для руху транспорту буде перекрито перехрестя з вул. Городоцькою, на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького.


Як перевірити чи ваша пошта – тільки ваша: лайфхаки від керівника відділу інформаційної безпеки компанії SoftServe

Не ставитись параноїдально, але знати основні правила захисту в інфопросторі треба. Це рекомендація керівника відділу інформаційної безпеки компанії SoftServe Михайла Кропиви


Львів має нову екскурсію – юридичну

Відтепер Львів має мапу нового екскурсійного маршруту. Путівник «Львів юридичний» напередодні презентували у місті. Це авторський проєкт, покликаний наново відкрити постаті правників міжвоєнного Львова, які


Учнів 5-11 класів на тиждень переведуть на дистанційне навчання

З 18 жовтня учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання. Така форма навчання буде тиждень. Діти 1-4 класів та дошкільних навчальних закладів продовжують займатись в звичному режимі. Відповідне рішення прийняла сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС.


Юристи з Перемишлянського району зійдуть на гору Камула – з нагоди професійного свята

Сходження на гору Камула (найвища вершина рівнинної частини України, біля села Романів, Перемишлянського району) запланував сьогодні з колегами суддя Андрій Савчак. Такими планами він поділився в ефірі радіо ПЕРШЕ, у програмі “Юридичні нюанси”. 


Пішла із життя засновниця Музею історії українського жіночого руху Ростислава Федак

У Львові померла заступниця голови та почесна членкиня всеукраїнської ГО «Союз українок», директорка та фундаторка першого в Україні Музею історії українського жіночого руху Ростислава Федак. Їй було 88 років.  


У Львові стартує опалювальний сезон

З 11 жовтня у Львові розпочнеться опалювальний сезон. Тепло подадуть до усіх категорій споживачів – школи, садочки, лікарні і населення. 


Світло сьогодні виключатимуть у Львові, Винниках та Брюховичах

Як повідомляє ПАТ “Львівобленерго” світло сьогодні від ранку і до 17.00 год. можуть виключати у всіх будинках по вулицях: 1-а Білогорська ,2-а Білогорська, 3-я Білогорська, Проектна, Чикаленка, Диктова, Фещенка-Чопівського.