Для перинатального центру у Львові закупили медобладнання на 11 млн грн

У Львівському обласному перинатальному центрі завершують ремонтні роботи у гінекологічному корпусі. Для нього вже закупили сучасне медичне обладнання на понад 11 млн грн. Воно прибуло до Львова, але чекатиме ще кілька місяців до завершення реконструкції. Аби відкрити другу чергу перинатального центру у 2020 році, бракує ще 18 млн грн.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Холод, наразі у гінекологічному корпусі завершили ремонт другого та третього поверхів. На першому поверсі ще треба застелити лінолеум та змонтувати підвісні стелі. Також довкола облаштовують благоустрій території, зокрема, доріжки та дитячий майданчик.

Наразі у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі працює пологовий стаціонар –перша черга медичної установи, яку відкрили 22 червня 2018 року. У акушерському корпусі ЛОКПЦ, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо. Перинатальний центр був закритий на реконструкцію у жовтні 2013 року. Загальна кошторисна вартість реконструкції склала понад 336 млн грн, з яких 161 млн грн коштувала перша черга.