До 90-річчя Ліни Костенко: діти переспівали вірш поетеси «І не минає, не минає…»

Креативно привітали знамениту українську поетесу з ювілеєм вихованці Творчої школи Павла Табакова. Діти заспівали пісню на слова Ліни Костенко про любов: «Аморе, Мамо», «Аморе, Ліна Костенко», «аморе, життя»…

«Любов – коли мама поруч», «коли тебе обіймають», «коли про тебе піклуються», «коли захищають», «любов – це подвиг»… – так трохи по-дитячому, але глибоко відчувають і філосовствують маленькі артисти Творчої школи Павла Табакова на тему любові.

У вірші Ліни Костенко «І не минає, не минає!..» кожен побачив свою історію любові: хтось до чоловіка, хтось до тата, але найбільше до мами. Декого з дітей найбільше зачепив рядок «А що, як любиш не мене?». Вони одразу почали ділитися історіями своїх сумнівів. Важливо, щоб батьки не відмежовувалися від дітей, коли ті хочуть поділитися своїми винаходами, відкриттями, коли вони просто хочуть обійняти. Для дітей відстороненість сприймається як катастрофа. Саме тому у пісні «Не минає» дещо зміщений акцент: «Аморе, мамо, аморе, амо, аморе, амо! А ти єдина».

Ідею кліпу артисти Творчої школи втілювали разом зі знімальною групою (від декорування – до прибирання). Було 5 годин підготовки і 10 годин зйомки. Творча школа Павла Табакова вчить не тільки співати, танцювати, відігравати емоції, а й мислити та творити, зазначають творці кліпу.

Нагадаємо, сьогодні, 19 березня, поетеса Ліна Костенко відзначає день народження.