Дорогу Львів-Пустомити-Меденичі офіційно відкрили

Держбюджету вона коштувала більше мільярда гривень.

4 червня на Львівщині офіційно відкрили трасу Львів – Пустомити – Меденичі.

«Автомобільний шлях є найкоротшим маршрутом до курортів Трускавець та Східниця, тому символічно, що завершення робіт відбулося напередодні старту туристичного сезону. Зараз на Львівщині, завдяки програмі «Велике будівництво», будують ще кілька важливих доріг, що дасть можливість регіону розвиватися та зростати не лише інфраструктурно, а й економічно та туристично», – наголосив Максим Козицький.

Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, в тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км. Ремонт дороги розпочали у 2017 році в межах інвестиційного проєкту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області».

У 2019 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку цієї дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі (км 38+200 – км 53+992).

На дорозі Львів – Пустомити – Меденичі влаштували нове покриття з асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи, впорядковані узбіччя, капітально відремонтовані всі штучні споруди (12 мостів), значна частина дороги облаштована зовнішнім освітленням.

Додамо, що загальна вартість робіт – 1,06 млрд гривень з державного бюджету. Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.