Дві людини в авто: патрульні спростували інформацію про штрафи

В машині може їхати стільки людей, скільки місць передбачає комплектація.

У соцмережах останніми днями поширювали інформацію про те, що поліція штрафуватиме водіїв, у чиїх автомобілях перебуватиме більше, ніж дві людини. Також ішлось про те, що під час карантину заборонено перевозити літніх людей.

Начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко таку інформацію спростовує. За його словами, в автомобілі дозволено перевозити стільки пасажирів, скільки дозволяє його комплектація.

Що ж стосується літніх людей, то патрульні кожен випадок розглядають як індивідуальний.

“До кожного випадку перевезення літніх пасажирів ми підходимо окремо. Принципової позиції штрафувати нема. Патрульні вивчають ситуацію і приймають рішення, чи обґрунтована присутність пасажира старше 60 років в салоні автомобіля”, – наголосив Пилипенко.

Запитуєте — відповідаємо!

Офіційне роз'яснення! Ви запитуєте — ми відповідаємо!⠀Нас часто запитують, чи штрафують патрульні за те, що в приватному автомобілі їде більше ніж дві особи, а також, чи можна перевозити літніх людей. Відповідає начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко (Roman Pylypenko):⠀"В автомобілі може їхати стільки людей, скільки передбачено його комплектацією. Тобто, якщо в стандартному легковому автомобілі 5 крісел, значить не більше 5 осіб"⠀" До кожного випадку перевезення літніх пасажирів ми підходимо окремо. Принципової позиції штрафувати нема. Патрульні вивчають ситуацію і приймають рішення, чи обґрунтована присутність пасажира старше 60 років в салоні автомобіля"⠀Бережіть себе та рідних!#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #lvivpolice

Опубліковано Патрульна поліція Львівської області Пʼятниця, 10 квітня 2020 р.