Філармонія онлайн: що послухати під час карантину

У період карантину Львівська національна філармонія на своєму офіційному сайті та сторінках у Facebook, Instagram та YouTube пропонує глядачам і слухачам чимало онлайн-подій та різноманітних активностей.

Карантин – не причина відмовляти собі у прекрасному. Львівська філармонія знайомить шанувальників із українською, світовою класикою та сучасною музикою. На офіційних сторінках регулярно публікуються архівні відео- та авдіозаписи виконань композицій українських митців. Їх можна переглянути:

Музиканти оркестрів філармонії розповідають, як проводять карантин, а також із дому діляться із шанувальниками музичними творами.

Їх можна переглянути на Facebook- та Instagram-сторінках філармонії за хештегами: #homemusicchallenge #культуравдома.
Чотири рази в тиждень (з четверга по неділю) з вікон Львівської спілки композиторів відбуваються трансляції авдіозаписів у виконанні музикантів та колективів Львівської національної філармонії на вулицю Чайковського. Цей проєкт отримав назву «Звучання філармонії». Паралельно відбуватиметься онлайн-трансляція фрагментів цих композицій, а після цього з ними можна буде познайомитись у будь-який зручний час на офіційних сторінках філармонії у Facebook та YouTube.

У Страсний тиждень (16-19 квітня) відбудуться ще 4 події проєкту «Звучання філармонії». Їх програму складе виключно духовна музика. Прозвучать композиції Миколи Дилецького, Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Богдана Сегіна, Юрія Ланюка, Олександра Щетинського, Богдани Фроляк та багатьох інших.

Офіційні сторінки Львівської національної філармонії:
Сайт: https://philharmonia.lviv.ua
YouTube: https://bit.ly/2XqhniI
Facebook: https://www.facebook.com/philharmonia.lviv/
Instagram: https://www.instagram.com/lvivphilharmonic/