Споживачі “Львівгазу” платитимуть більше

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила новий тариф на доставку природного газу для найбільшого оператора газорозподільних мереж Львова та області – АТ «Львівгаз». Від 1 січня 2020 року він становитиме 1,68 грн за 1 м3 на місяць без урахування ПДВ або ж 2,016 грн із ПДВ. Постанову про підвищення тарифу опубліковано на офіційному сайті комісії.

НКРЕКП дозволила «Львівгазу» підвищити вартість доставки газу для населення та непобутових споживачів із чинних 0,99 грн за 1 м3 на місяць без ПДВ до 1,68 грн у 2021 році – фактично тариф був збільшений у 1,7 раза.

Оскільки кінцеві споживачі разом із доставкою газу сплачують також й податок на додану вартість (20%), то остаточна ціна в платіжці для них становитиме 2,016 грн за 1 м3 за місяць.

Нагадаємо, вартість доставки газу розраховують індивідуально для кожного клієнта, вона залежить від спожитого ним обсягу газу протягом минулого газового року. Формула щомісячного платежу – річний обсяг споживання за минулий газовий рік, поділений на 12 та помножений на вартість доставки газу з ПДВ.

Із новим тарифом львів’янам та жителям області доведеться більше платити за цю послугу, ніж це було 2020 року.