Голова ЛОДА зустрівся з громадськістю

В вівторок, 9 липня відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського з представниками громадськості області.

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, серед учасників зустрічі – представники Громадських рад Львівщини, об`єднань роботодавців та профспілок.

«Я готовий прямо працювати з кожним, знову ж таки з розумінням пріоритетності проблем. Сподіваюсь на вашу підтримку  в цій роботі. Адже у нас з вами одна ціль – безпечна, розвинута, гарна, спокійна, інтелігентна і виважена Львівщина», – зазначив Маркіян Мальський.

В межах зустрічі порушили актуальні питання, серед яких підтримка місцевого товаровиробника, людей з інвалідністю, сімей бійців ООС та учасників АТО, питання містобудування, медицини, освіти, проведення культурних заходів, розвиток економіки та інвестицій в області.  

«Такі зустрічі є дуже корисні, адже громадськість може поставити будь-які запитання. Я новопризначений службовець, тому розумію, що люди хочуть побачити тих людей, які будуть виконувати ті чи інші функції держави. І відповідно, ми працюватимемо в тому числі в тих напрямках, які тут озвучували. Я дякую усім, хто сьогодні був присутній та готовий до таких зустрічей в подальшому. Нам потрібна системна робота, тому що, справді, індивідуальних проблем є багато, але «лікуючи» кожну індивідуальну проблему, ми не матимемо достатньо ресурсів, щоб системно підійти до їх вирішення. Окрім індивідуальних також є багато стратегічних питань, по них буде проведено аудити відповідно кожного департаменту управління і так далі. Відтак, разом з експертними групами, членами Громадської ради ми зробимо роботу над тим, щоб були системні стратегічні зміни.  Буде визначено по декілька ключових напрямків. І відповідно після того, як експертні групи, члени Громадської ради, фахівці департаментів і управлінь сформулюють конкретні рекомендації, я пізніше зможу контролювати їх виконання», – зазначив Маркіян Мальський.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського під час своєї робочої поїздки на Львівщину. Відповідний указ він підписав 5 липня.