Інтерсіті “Бойківський експрес” почне їздити вже 1 травня

Із Києва до Славського.

Швидкісний потяг Інтерсіті+ «Бойківський експрес» №745/746 Київ — Славсько вже 1 травня вирушить у дорогу. Це буде перший рейс після перейменування його із “Лижного експресу”.

“Взимку маршрутом Київ — Славсько курсував «Лижний експрес», який користувався неабияким попитом серед любителів активного відпочинку завдяки зручному графіку: зі столиці до Бойківщини зараз так само можна доїхати за 7 годин і вже по обіді насолоджуватися безпечним відпочинком у горах”, – розповідають залізничники.

Квитки уже можна купувати. 10% їх на перший рейс залізниця уже встигла продати. А серед усіх пасажирів рейсу №745, які прямуватимуть до Славська 1 та 4 травня, відділ туризму Славської громади випадковим чином розіграє 10 ексклюзивних наборів бойківських сувенірів. Все, що потрібно від пасажирів – лише зберігати свій паперовий або електронний квиток до кінця поїздки.

Додамо, Укрзалізниця збільшила кількість додаткових поїздів на великодні та травневі свята для зручності та більш безпечної розсадки пасажирів. Продаж квитків на 20 додаткових поїздів вже відкрито.