Принаймні поки що.
У Львові не вводять комендантську годину. Магазини, аптеки та інші заклади працюватимуть в режимі карантину, як це було упродовж останнього місяця.
Приводом для паніки у львів’ян стало рекомендаційне звернення очільник Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького. Він на своїй Фейсбук-сторінці оприлюднив допис, у якому посадовець рекомендує утриматися від відвідування громадських місць на вихідних.
https://www.facebook.com/maks.kozytskyy/posts/2779082218795101?cft[0]=AZVlGuBaHM7MYIap3UAXCpfChNipic3esvoEzzxpo7Gz7e0DV1Y9CYrTy_rsZ-HJQwCrvg76xxCjGXUkYpG9NvNXZmY9tIobAvSfj50hltounIAxjNagezjDzmEXcsejCnYTWFJ4aJti3SB9y13IOiBg&tn=%2CO%2CP-R
Однак власне про комендантську годину у зверненні не ішлося. Водночас Львівщина живе в умовах карантину. Тому на вулицю варто виходити лише при необхідності і обов’язково у масці.
Додамо, комендантську годину в країні можуть вводити лише за умови оголошення надзвичайного стану.