Китайські тести для виявлення коронавірусної інфекції прибули в Україну

Літак ЗСУ вже приземлився у Борисполі.

Військовий борт Іл-76 доставив в Україну із Гуанчжоу партію тестів на виявлення Covid-19. Про це повідомляє Львівська ОДА.

Це два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

Після завершення дезінфекційних заходів санітарними службами літак почнуть розвантажувати. Медичні засоби, зокрема тести для ПЛР, уже в понеділок буде передано до лабораторій у кожен регіон України“, – йдеться у повідомленні.

Експрес-тести, а також медичні маски спрямовуватимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, працівників поліції, Держприкордонслужби та інших.

Ці тести використовуватимуть бригади екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту.

Додамо, що це лише перша партія медичного вантажу з Китаю. Цього тижня заплановано ще декілька рейсів.