Львів’яни можуть сплатити за проїзд в електротранспорті п’ятьма способами

Із середи, 15 січня, у львівському електротранспорті підняли проїзд до 6 гривень. Це за умови, що ви його придбали онлайн або у кіоску. Водночас у водія квиток дорожчий – 7 грн. Саме тому в ЛКП «Львівелектротранс» розповіли, як придбати квиток, аби зекономити. 

Квиток на сайті ЛКП «Львівелектротранс»

На сайті можна придбати такі види квитків:

  1. Загальний 30-денний проїзний, вартість якого 150 грн. Це не лише зручно, але й вигідно, оскільки на 10 гривень дешевше, аніж проїзний, придбаний в кіосках;
  2. Пільговий 30-денний проїзний, вартість якого 80 грн.;
  3. Туристичний проїзний, який дає право проїзду на 3 календарні дні — 40 грн;
  4. Квартальний проїзний на 90 календарних днів — 420 грн;
  5. Денний проїзний — 15 грн.

Оплатити покупку можна за допомогою картки. Іменний проїзний з QR-кодом надсилається покупцю на електронну адресу. Є три способи його використання: показати проїзний з пошти, роздрукувати його або ж зробити скріншот на свій смартфон. Також доступна функція підписки на щомісячне автоматичне придбання проїзного.

Варто пам’ятати, що при купівлі квитка на сайті, пасажир повинен мати з собою документ, що засвідчує особу (паспорт, читацький квиток, службове посвідчення або водійські права)

QR- код та додаток Приват24

У всіх трамваях та тролейбусах Львова розміщені наліпки з QR-кодами, які можна зчитати через додаток Приват24. Пасажири, що мають додаток Приват24 мають змогу придбати такі види квитків:

  • разовий загальний квиток, вартість якого становить 6 грн;
  • разовий пільговий квиток, вартість якого становить 3 грн;
  • 30-денний загальний проїзний, що коштує 150 грн;
  • 30-денний пільговий проїзний, що коштує 80 грн.

Функція доступна для пасажирів, смартфони яких обладнані як системою iOS, так і Android.

Валідатор

Валідатори встановлені у деяких трамваях на різних маршрутах. Скориставшись такою функцією оплати, пасажир може придбати лише разовий квиток. Для здійснення покупки пасажир може скористатись карткою будь-якого банку. Функція доступна за допомогою безконтактного способу через картку або смартфон з функцією NFC (PayPass). Після успішної проплати на екрані валідатора з’являється усміхнений зелений смайлик, а на телефон приходить сповіщення від банку.

SMS-повідомлення

Для отримання квитка за допомогою SMS пасажир повинен відправити повідомлення на номер 877 із кодом маршруту, який вказаний на наліпці у кожному трамваї та тролейбусі. У трамваях та тролейбусах код PN відповідає за пільговий квиток, SN — за загальний. Після цього пасажир отримає два у відповідь повідомлення, у яких буде інформація про код перевірки для контролера, номер маршруту, вид транспорту, місто, вартість квитка та час його дії. При цьому вартість повідомлення не стягуватимуть, а пасажир платитиме лише за вартість квитка.

EasyPay

Є два способи купівлі квитка за допомогою EasyPay: у терміналі та у додатку EasyWallet UA на телефоні. Термінал, як і додаток, дає можливість купити як разовий квиток, так і 30-денний проїзний.

У розділі «Львівелектротранс» можна обрати квиток та оплату. Термінал видає квиток, який у вагоні потрібно закомпостувати.

Для купівлі квитка достатньо встановити EasyWallet UA на телефоні, ввімкнути Bluetooth та сплатити проїзд у додатку. Після оплати квиток одразу з’явиться у телефоні. Додатково валідувати його не потрібно.