Львівщина лідирує серед порушників карантину

А разом з нею – Дніпропетровська та Одеська області.

У Національній поліції розповіли як українці дотримуються карантину. Переважно правопорушення стосуються відвідування громадянами парків та скверів, а також порушень умов самоізоляції.

“Поліцейські продовжують проводити превентивну роботу та  роз’яснюють громадянам  норми постанови Кабінету міністрів України  щодо нових обмежувальних заходів на період карантину. Водночас  сьогодні складено 192 адміністративні протоколи за порушення карантину», – наголосив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Кажуть, що найбільше протоколів складено у Дніпропетровській, Львівській, Одеській областях та у місті Києві. Тут правоохоронці виявили 14 правопорушників, які відвідували парки та сквери. Ще  10 адміністративних протоколів складено за порушення умов самоізоляції. Також є перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без масок.

“На зауваження поліцейських порушники реагують по-різному. Але ми вкотре наголошуємо: наше завдання – не покарати, а попередити правопорушення. Поліцейські роз’яснюють положення постанови і проводять профілактичну роботу. Звісно, на правопорушників, які не дослухаються до поліцейських, складаються адміністративні протоколи“,- зазначив Олександр Фацевич. 

Нагадаємо, від учора в Україні діють жорсткіші правила карантину. Детальніше про них можна прочитати тут.