“ЛікиВдома”: мешканці Львівщини можуть замовити безкоштовну доставку ліків

Зробити це можна онлайн.

Львівська облдержадміністрація підписала меморандум із Сервісом пошуку та доставки ліків Liki24.com. Це дозволило запустити проєкт “ЛікиВдома”.

«Аби допомогти мешканцям нашої області отримувати ліки за оптимальною ціною, а головне – зі зручною безкоштовною доставкою, ми підписали цей меморандум. Такий проєкт працює вже у декількох областях України. Від сьогодні він стартував і на Львівщині. Це без перебільшення дуже важливо. Не виходячи з дому, тим паче в умовах карантину, коли міжміське транспортне сполучення обмежене, можна отримати вкрай необхідні препарати», – наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Тим часом, за словами директора Департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса, така доставка стане корисною мешканцям віддалених сіл та містечок області, де асортимент ліків дуже малий або аптеки взагалі відсутні.

“Вже не потрібно буде їхати в інший населений пункт для того, щоб купити необхідні ліки. Крім того, безкоштовна доставка діятиме також на замовлення медикаментів в межах державної програми “Доступні ліки”, – зазначив чиновник.

Замовлення в межах програми “Ліки вдома” також можна буде оформити за номером телефону 068 296 14 52. ВоТакож діятиме онлайн-служба підтримки для допомоги з оформлення замовлень.

Користувачі зможуть отримувати свої посилки як на відділеннях Укрпошти, так і за адресою. Терміни доставки відповідають нормам експрес-відправлень.

Виняток до замовлення складають медикаменти, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання або входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, а також є сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами.

Довідка:

Liki24.com – сервіс пошуку і доставки ліків, який співпрацює з понад 5000-ма аптеками по всій Україні. Користувачі Сервісу можуть купувати ліки з економією до 30%, замовляючи доставку або забираючи їх самостійно зі зручної аптеки (за попереднім резервуванням).