Ветерани зі Львівщини виступлять на Іграх воїнів у США

Цього року уперше ветерани зі Львівщини представлять Україну на Warriors Games – Ігри Воїнів, які відбудуться у Америці.

Напередодні вже відбувся відбір серед усіх охочих. З Львівської області у національну збірну потрапило 5 чоловіків.

У пресслужбі Львівської ОДА розповіли, що учасниками команди стали ветерани Національної гвардії України. Відтак, Дмитро Афанасьєв змагатиметься за медалі у стрільбі з лука та волейболі сидячи.

Ігор Галушка побореться за перемогу у веслуванні. 

Також у змаганнях візьмуть участь ветерани Збройних Сил України Олександр Заставський, який представлятиме Україну одразу у 4 дисциплінах: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба та волейбол сидячи.

А також Сергій Калитюк, який у складі нашої збірної боротиметься за медалі з велоспорту, стрільби з лука, кульової стрільби та баскетболу на візках. 

Військовослужбовець Збройних Сил України Віктор Легкодух на змаганнях у США виступить у 5 дисциплінах: велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках та кульова стрільба.

Додамо, Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цьогоріч він проходитиме з 12 по 22 вересня в Орландо, штат Флорида, США.