Мар’яна Савка поборовши Covid-19 презентувала нове лірик-відео

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева» і лідерка гурту «Мар’яничі» Мар’яни Савки перемогла Covid-19. У квітні жінка захворіла на бронхопневмонію, а у липні лікарі діагностували – коронавірус. Сьогодні 45-річна співачка повністю здорова і готова презентувати світу чуттєве лірик-відео на сингл «Ваніль, кориця і шафран».

Композиція «Ваніль, кориця і шафран» – на вірші і музику Мар’яни Савки і в аранжуванні піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна – одна із перших в репертуарі гурту «Мар’яничі».

Таку ж назву має і міні-альбоми, записаний на студії FoniЯ records у Львові і виданий цьогоріч навесні.

Чуттєве лірик-відео на сингл «Ваніль, кориця і шафран» фільм-мейкерка Олена Чернінька зняла ще до карантину.

«Але тільки тепер змонтувала, чим підтримала мене під час хвороби. Хочу присвятити це відео жінкам, які потерпають від ейджизму та суспільних стереотипів у нашій країні. Будьте сильні, не дозволяйте дискримінувати себе через вік! Суспільство накладає стереотипи: це не для тебе, ти не така, тобі вже пізно! Долаймо стереотипи! Наш вік – наш безцінний досвід. І кожен вік має власну красу та силу. Робіть те, що ви хочете! Експериментуйте! Не бійтеся розпочинати нову справу! Не бійтеся знаходити в собі нові таланти! Не ставте собі рамок та шаблонів», – наголошує Мар’яна Савка.