Мешканців Львівщини масово тестуватимуть на коронавірус

Тестування почнуть вже з понеділка.

На Львівщині проведуть масові тести людей на Covid-19.Це – спільний проєкт Львівської обласної державної адміністрації та Львівського ІТ Кластеру, повідомляють у ЛОДА.

«Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування – справа не одного дня і на це знадобиться чимало зусиль, просте, я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо – збережене здоров’я і життя мільйонів українців», – зазначає голова ОДА Максим Козицький.

Першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону, або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.

«Ми запустили проєкт «United for health». Першим пріоритетом проєкту United for health є запуск масового тестування населення та збір даних, адже саме дані про хворих дадуть нам можливість прогнозувати ситуацію в місті та області надалі – піки спалаху, навантаженість на медичну інфраструктуру, тощо. Тому співпраця з Львівською облдержадміністрацією є наступним нашим кроком у реалізації проєкту», – каже СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський Степан Веселовський.