На 17 перехрестях Львова змінять організацію руху

Для зменшення аварійних ситуацій.

У Львові сформували перелік перехресть, на яких зміняють організацію дорожнього руху. Тут найчастіше трапляються ДТП та аварійні ситуації.

“На цих перехрестях потрібно провести відповідні роботи для зміни організації дорожнього руху, щоб унеможливити ДТП та пришвидшити рух транспорту”, – розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

  1. вул. Любінська – вул. Виговського. Тут трапляються постійні ДТП через перевищення швидкості водіями авто, підвищений рівень заторів. Є кілька різних пропозицій для врегулювання ситуація. Для прийняття остаточного рішення проведуть додаткове обстеження.

2. вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. В. Великого. На цьому перехресті зафіксовані ДТП, затримки в русі. Для врегулювання ситуації пропонують облаштування перехрестя типу турбо-карусель.

3. вул. Шевченка, 418 (після з’їзду з шляхопроводу між Рясне-1 та Рясне-2). На цьому перехресті постійні ДТП з тяжкими наслідкам. Пропонується встановлення світлофорного регулювання та облаштування кільця для врегулювання та заспокоєння руху.

4. вул. Шевченка – вул. Томашівська. Тут часто ускладнений виїзд, підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонують облаштувати кільце для врегулювання та заспокоєння руху.

5. вул. Стрийська – вул. Сахарова. На цьому перехресті є неефективне використання смуг руху. Відповідно пропонується зміна ОДР для забезпечення двох смуг прямо і однієї ліворуч (при русі по вул. Стрийська, до центру).

6. вул. Кульпарківська між вул. Наукова та вул. Трускавецька. Тут трапляються постійні ДТП з важкими наслідками. Пропонують заборонити ліві повороти з розворотом на вул. Трускавецька, або облаштувати кільце «Кульпарківська-Наукова».

7 неврегульоване перехрестя вул. Джерельна – вул. Хімічна та вул. Джерельна – вул. Єрошенка. Тут спостерігається часте ускладнення в русі транспорту. Пропонується реконструкція ділянки вул. Джерельна – Хімічна з облаштуванням зони відстою для автобусів ОТГ та зміна ОДР.

8 вул. Личаківська – вул. Пасічна. У зв’язку з частими заторами, ускладнення в русі транспорту є проект розширення вул. Личаківська та побудова квазі-кільця.

9 вул. Шевченка – вул. О. Ковча. На цьому перехресті спостерігається ускладнення в русі транспорту та підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонується втілення проекту реконструкції з облаштуванням кільцевої розв’язки за допомогою тактичного урбанізму.

10 пр. Червоної Калини – вул. В. Стуса – вул. Липова Алея. Це небезпечна ділянка, адже часто фіксують перевищення швидкості, концентрація ДТП, небезпеку для пішоходів. Пропонується зміна ОДР, встановлення світлофорного об’єкту на пішохідному переході.

11 вул. Зелена – вул. Зубрівська. Тут постійне ускладнення в русі транспорту, підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонується встановити світлофорне регулювання та провести зміну ОДР.

“Також маємо проблемні перехрестя на вул. Городоцька – Виговського, вул. Кульпарківська – Антоновича – Окружна, перехрестя вул. Сяйво – Городоцька, вул. Княгині Ольги – Володимира Великого, перехрестя вул. Зелена – Пасічна та перехрестя вул. Зелена – Сихівська”, – пояснив чиновник.

Залишити відповідь