На Львівщині виплачуватимуть допомогу родинам померлих від COVID-19 медиків

Сьогодні у Львівській обласній раді вирішили запровадити виплати родинам померлих від COVID-19 працівників обласних лікарень.

Йдеться про працівників Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Одноразову допомогу планують виплачувати у розмірі 100 тис. грн з обласного бюджету кожній такій родині.

«Для цього доручаємо Львівській ОДА в термін до 1 липня 2020 року напрацювати доповнення до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян у Львівській області на 2018 – 2020 роки», – пояснив голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Додамо, ще 19 травня Львівська обласна рада започаткувала надання разової допомоги працівникам комунальних некомерційних підприємств, у яких підтверджено діагноз захворювання COVID-19 і які пройшли стаціонарне лікування, за період 12 березня – 15 травня 2020 року.

«Відтак, аби допомогу отримали й ті працівники медзакладів, які захворіють  пізніше, вирішено подовжити вищеназваний період до 5 липня 2020 року. Важливо, що ми додаємо до затверджених допомог не тільки оклади, а й надбавки», – наголосив Олег Домчак.

Отож, допомога надаватиметься у розмірі:

– двох посадових окладів (з підвищенням) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок відповідно до законодавства  для працівників Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

– одного посадового окладу (з підвищенням) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок відповідно до законодавства для працівників інших медичних комунальних закладів Львівської обласної ради.

Терміни цих виплат:

– тим, які пройшли стаціонарне лікування за період з 1 числа до 15 числа місяця, у термін до 30 числа поточного місяця;

– тим, які пройшли стаціонарне лікування за період з 16 числа до 30 (31) числа місяця, в термін до 15 числа місяця, наступного за звітним.