На Львівщині перевірять усі аварійні мости

Відповідальним особам дали для цього три місяці.

Обвал моста на дорозі Львів-Луцьк визнали надзвичайною ситуацією об’єктового рівня. Згодом її можуть класифікувати навіть як надзвичайну ситуацію місцевого чи регіонального рівня. Про це сьогодні поговорили на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

“До комісії надійшли звернення Служби автомобільних доріг у Львівській області та Кам’янка-Бузької громади щодо погіршення життєзабезпечення людей через припинення руху автомобільного транспорту внаслідок руйнування моста у селі Гайок. Розглянувши їх, приймаємо рішення, ситуацію, яка виникла 3 травня, визначити як надзвичайну об’єктового рівня, яка в подальшому за набутими критеріями може визначатися надзвичайною ситуацією місцевого чи регіонального рівня”, – пояснив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Також він надав доручення представникам департаменту дорожнього господарства спільно з Службою автомобільних доріг упродовж трьох місяців позачергово обстежити усі мости, які мають ознаки аварійності.

Додамо, сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області має надати Патрульній поліції на затвердження кінцеву схему об’їзду аварійної ділянки.

Для великогабаритного транспорту – дорога Радехів – Червоноград – Великі Мости – Гайок, а також Радехів – Лопатин – Буськ – Львів.

Для легкових автомобілів, “швидких”, маршрутних транспортних засобів, шкільних автобусів – напрямок Долини – Сілець – Старий Добротвір – Гайок.

Також Андрій Годик доручив Службі автомобільних доріг приступити до початку аварійно-відновлювальних робіт на мостовому переході. І встановити дорожні знаки об’їзду ділянки, де трапився обвал відповідно до затвердженої схеми.

Тим часом на під’їзді до зруйнованого моста цілодобово чергує поліція.

Нагадаємо, у понеділок, 3 травня у селі Гайок Кам’янка-Бузького району обвалився міст через річку Західний Буг на трасів Львів-Луцьк. Внаслідок події ніхто не постраждав. Поліцейські одразу ж запропонували водіям варіанти об’їзду.