На Львівщині триває ремонт дороги Львів–Самбір–Ужгород (відео)

У Львівській області триває ремонт автомобільної дороги Н-13 Львів–Самбір–Ужгород. На сьогодні виконали вже 60% ремонтних робіт. Про це Радіо ПЕРШЕ повідомили у Службі автомобільних доріг Львівщини.

У відомстві наголошують, що автомобільна дорога Н-13 Львів–Самбір–Ужгород – це дорога, яка веде до карпатських гір і сполучає між собою Львівську та Закарпатську області.

На відео, яке опублікували дорожники, показано влаштування тріщино-перериваючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці між містами Новий Калинів та Самбір:

На дорозі Н-13 виконано ремонтних робіт вже на 60%

Ремонтуємо автомобільну дорогу Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.✅ На сьогодні 60% ремонтних робіт вже виконали.Автомобільна дорога Н-13 Львів – Самбір – Ужгород – це ще одна дорога, яка веде до карпатських гір і сполучає між собою Львівську та Закарпатську області. На відео: влаштування тріщино-перериваючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці між містами Новий Калинів та Самбір 👇.🏞 Цьогоріч в рамках Програми #Велике_будівництво ми завершимо ремонт дороги Н-13 на ділянці Ставчани – Самбір довжиною 56 км.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Львівській області Середа, 16 вересня 2020 р.

У службі додають, що ремонт дороги Н-13 на ділянці Ставчани – Самбір довжиною 56 км завершать до кінця цього року.

Нагадаємо, ремонтні роботи на дорозі ЛьвівСамбір–Ужгород виконує ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ремонт почали цьогоріч у лютому. Вартість робіт становить 159 млн грн.


Залишити відповідь