Новий відрізок траси Київ-Чоп може з’явитися на Львівщині

На Львівщині планують збудувати нову частину дороги міжнародного значення М-06 Київ – Чоп. Нова дорога має пролягати в обхід населених пунктів та примикати до майбутньої північного об’їзної Львова.

Як пояснив одному з інформагентств керівник Служби автодоріг Львівщини Олег Береза, траса Київ – Чоп є однією з найбільш завантажених трафіком доріг, а ділянка від Бродів до Львова є місцем концентрації аварій. Тому цю частину дороги протяжністю 65,3 км хочуть перевести з ІІ-ї у І-у категорію доріг, що передбачає чотири смуги руху з роздільною смугою посередині.

Нова дорога мала б примикати до майбутнього північного обходу Львова. Серед інших варіантів розглядають також варіант будівництво об’їзних доріг всіх населених пунктів, уздовж яких пролягає траса Київ – Чоп, від Бродів до Львова, та розширення наявної дороги до чотирьох смуг. Кілька чотирисмугових ділянок уже є поблизу Олеська, Буська та Старого і Нового Милятина.

Наразі Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на визначення оптимального варіанту напрямку траси. Як ідеться у технічному завданні на передпроектні роботи, підрядник має провести інженерні вишукування, визначити власність земельних ділянок, які підпадають під реконструкцію чи нове будівництво, передбачити кількість смуг та розв’язок.


Теми: