Низка автобусних маршрутів відновить рух вул. Шевченка

Сьогодні перевізник відновлює рух автобусів на маршруті № 17 по вул. Шевченка. Завершився ІІ етап ремонту вулиці на відрізку від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого. Відтак, ця ділянка буде проїзною аж до моменту відновлення ремонтних робіт на ІІІ-му етапі, повідомляє ЛМР.

Тож, маршрут № 17, який до нині курсував по вул. Золотій, сьогодні їхатиме по вул. Шевченка. Натомість маршрути № 6а і № 49 не змінюватимуться. Вони їхатимуть у Рясне так як і під час ремонту, їх на вул. Шевченка не повертатимуть.

У міській раді також зазначають, що із січня почне працювати маршрут № 61, який курсуватиме з с. Підбірці до с. Підрясне. Коли розпочнеться новий етап ремонтів на вулиці Шевченка, то маршрут № 61 буде об’їжджати по вул. Тунельна – пр. Чорновола

Нагадаємо, у Львові завершили ремонт вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого. Вартість ремонту ділянки становить 58,8 млн грн. Підрядник змонтував нову трамвайну колію, постелив бруківку, облаштував хідники. Цю частину відкриють для проїзду 30 грудня.