Охочі вступити на магістратуру можуть перескласти ЄВІ

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти, а також ті, які  бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Про це Радіо ПЕРШЕ повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати лише для вступу на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію.

«Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру», – наголошують у міністерстві.

Нагадаємо, що основна сесія ЄВІ з іноземної мови була 1 липня. Учасники могли скласти іспит з англійської, німецької, французької чи іспанської мов. Аби скласти ЄВІ необхідно набрати 10 правильних відповідей.