Оприлюднено графік ЗНО-2021

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Нагадаємо, що наступного року випускники муситимуть скласти три обов’язкових предмети ЗНО: українська мова і література, математика, англійська мова чи історія України.

Раніше, 14 вересня, стало відомо, що в Україні скасували обов’язкове ЗНО з української літератури. Детальніше про характеристику тестів з української мови і літератури, а також окремо з української мови за посиланням.


Теми: ,