Перехрестя Бандери – Антоновича відкрили для проїзду

Від сьогодні, 1 листопада, відкрили для руху транспорту перехрестя вул. Бандери – вул. Антоновича. Відтак проїзними є вул. Русових і вул. Митрополита Андрея, а вул. Бандери є проїзною на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Про це  повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк. 

У зв’язку з відкриттям перехрестя вул. Бандери – вул. Антоновича відновлюють рух цим перехрестям автобуси № 38 та № 33 у напрямку до центру. У зворотному напрямку курсування автобусів вказаних маршрутів буде здійснюватися відповідно до тимчасових схем руху.

Також від сьогодні тролейбус № 29 курсуватиме у напрямку до центру за маршрутом: Аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Антоновича – Університет – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – Аеропорт. Зворотньо діє тимчасова схема руху.

«Відновить свій рух по вул. Антоновича і тролейбус №22. Однак з 2 листопада. Через наступний етап реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська – вул. Наукова, тролейбус курсуватиме за частково зміненим маршрутом – через вул. Рубчака та вул. Володимира Великого, а саме: Автовокзал – вул. Рубчака – вул. В. Великого – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. В. Великого – вул. Рубчака – Автовокзал», – повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Також від сьогодні повноцінно відновить свою роботу тролейбусний маршрут № 27 «Скнилів – Університет».