Підозрюваних у вбивстві Гандзюк залишили під вартою

Обвинувачених у замовленні та організації нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк Владислава Мангера та Олексія Левіна заарештували до 18 жовтня без права на заставу. Про це повідомила 20 серпня прес-служба Офісу генерального прокурора.

Дніпровський районний суд Києва завершив підготовче судове засідання та призначив на 28 серпня розгляд обвинувального акта стосовно голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера і колишнього помічника депутата Херсонської облради Олексія Левіна за замовлення та організацію нападу на Катерину Гандзюк, який Офіс генпрокурора скерував до суду 28 липня.

Суд також задовольнив клопотання прокурора Офісу генерального прокурора про запобіжний захід у вигляді арешту обох до 18 жовтня без права внесення застави.

Нагадаємо, що 31 липня 2018 року активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку в Херсоні. Опіками було уражено 40% тіла. Гандзюк перенесла кілька операцій, але 4 листопада померла.

За версією слідства, Левін разом із екс-помічником депутата Ігорем Павловським організували напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, замовником якого є голова Херсонської облради Владислав Мангер.