Погіршення погоди на Львівщині: техніка готова

За прогнозом Львівського гідрометцентру, 28 листопада на Львівщині передають мокрий сніг та ожеледицю на дорогах. Температуру вдень 1 – 3° тепла. 29 листопада також прогнозують часом сніг та ожеледицю, від 2° морозу до 3° тепла. А 30 листопада – невеликий сніг і температуру, від 4° морозу до 1° тепла.

У мерії запевняють, що працівники ШРП та управляючих компаній чергуватимуть вночі, і що техніка готова, щоб посипати вулиці.

«У нас є заготовлено 17 тис м3 протиожеледних засобів – це піскосуміш, сіль і реагенти. Сіллю будемо посипати магістральні дороги. В середньому по районах визначено 8−9 вулиць, які будемо посипати лише сіллю. Внутрішньоквартальні дороги та підйоми будемо посипати піскосумішшю, а реагенти використовуватимуть у центральній, пішохідній частині міста – пл. Ринок, пр. Свободи та ін», – розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, у ШРП є 138 одиниць техніки, зокрема, 36 одиниць у режимі чергування. Також є 2 700 двірників і чергові на вихідних працюватимуть у ШРП, в районних адміністраціях.