Понад 15 тисяч зі Львівщини спробують свої сили у пробному ЗНО

В Україні завершилася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Для участі у тестуванні подали заявки 15 175 осіб з Львівської області. Про це Радіо ПЕРШЕ повідомили у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації.

«Найпопулярнішим предметом пробного ЗНО для учнів області є англійська мова, у трійку лідерів також входять – математика та українська мова і література», – повідомили у регіональному центрі якості освіти.

Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня.

Цього року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, кожен учасник мав змогу вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. 

Крім того, всі зареєстровані учасники зможуть з усіх предметів ЗНО-2021 завантажити тестові зошити, пройти тестування вдома, отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Нагадаємо, що реєстрація на участь в основній сесії ЗНО розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня.