Порушників паркування на площі Двірцевій штрафуватимуть посилені патрулі поліції

Поліцейські постійно патрулюватимуть біля головного залізничного вокзалу Львова та штрафуватимуть тих водіїв, які заїжджають на пішохідну зону та смуги для громадського транспорту на площі Двірцевій.

«Багато приватного транспорту заїжджає на територію автостанції, яка для цього не передбачена, тим самим порушуючи правила дорожнього руху та створюючи незручності для громадського транспорту… Ми домовилися з патрульною поліцією про додаткові пости, які будуть штрафувати порушників», – повідомив на Facebook заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків після виїзної наради біля вокзалу 4 серпня.

Нагадаємо, що наразі триває реконструкція площі Двірцевої, а саме її лівої частини біля скверу, де і має бути смуга для заїзду приватного транспорту. Через це автомобілі не можуть під’їжджати безпосередньо до вокзалу і мають зупинятися приблизно за 250 м від входу в нього.

За словами Геннадія Васьківа, наступного тижня підрядник має збільшити кількість робочих, які займаються реконструкцією площі, і до 14 серпня її мають завершити та відкрити проїзд для приватного транспорту.