Потяг-рекордсмен вирушив у свій перший рейс

Йдеться про потяг Маріуполь-Рахів. Це найдовший пасажирський маршрут в Україні, його протяжність – 1806 км.

Сьогодні, 13 грудня, “Укрзалізниця” запустила потяг у перший рейс. Поїзд знаходитиметься в дорозі більше доби, – повідомила пресслужба “Укрзалізниці”. 

У складі поїзда плацкартні вагони, купе та люкс.  Він курсує із зупинками в Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка знаходиться в найбільш високогірному місті України.

«Як і обіцяли, з нових вагонів, які купуємо за бюджетні кошти, формуємо надважливі соціальні маршрути. Цей поїзд охоплює майже всю країну та дасть можливість жителям багатьох населених пунктів без пересадки відвідати туристичні куточки України», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Вагони, з яких сформовано поїзд, обладнані сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження в зонах спільного користування, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією в кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.