Серед претендентів на міського голову Львова топ-чиновник ЛОДА

Сьогодні, 24 вересня, станом на 14:20 на міського голову Львова вже зареєструвалося 10 кандидатів. Цю інформацію Радіо ПЕРШЕ підтвердив очільник міської територільної-виборчої комісії  Ігор Сліпецький.

За його словами, посвідчення отримали: Руслан Кошулинський (ВО «Свобода»), Наталія ван Доеверен («Духовна Україна»), Юлія Гвоздович («Українська Галицька Партія»), Назарій Брезіцький («Ідея міста»), а також Ігор Телішевський («За майбутнє»).

Крім того, свої документи до ТВК подали: архітектор – Ігор Кузьмак (Народний Рух України») і начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації –  Роман Матис (самовисуванець).

Раніше Радіо ПЕРШЕ повідомляло, що посвідчення кандидата на міського голову Львова отримали: чинний міський голова Львова Андрій Садовий (Об’єднання «Самопоміч»), Ігор Васюник (незалежний кандидат), Олег Синютка («Європейська солідарність»), Ігор Зінкевич («Варта») і Юрій Бунь («Громада і закон»).

Нагадаю, що сьогодні останній день висування кандидатів на місцеві вибори 2020.

Місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня. Обиратимуть депутатів місцевих рад — сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах. Також обиратимуть міських голів майже усіх міст, сіл і територіальних громад.


Більше про вибори, кандидатів, а також основні правила політичної гри шукайте на сторінці ТРК “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” у розділі “Вибори-2020” .

Фото: Олег Бабенчук