Шахтарі з сім’ями знову перекрили міжнародну трасу під Жовквою

У середу, 2 вересня, кілька десятків шахтарів з дружинами та дітьми вдруге перекрили міжнародну трасу Львів – Рава-Руська на Жовківщині. Напередодні, у вівторок, вони вже перекривали дорогу у тому ж самому місці, у селі Сопошин. Вчорашній протест тривав більше двох з половиною годин. Сьогодні протестувальники кажуть, що будуть пікетувати набагато довше. Перекриття почалося близько 13:00, а скільки триватиме – невідомо.

Нагадаємо, на шахті «Надія», що у Соснівці триває підземний протест. Станом на 2 вересня, п’ятий день поспіль, під землею залишаються 26 гірників, які відмовляються виходити через заборгованість по зарплаті. Працівникам не виплачують повноцінно зарплату від квітня, сума заборгованості – близько 51 млн грн.
Протест гірників триває від вечора п’ятниці, 28 серпня. Напередодні, 1 вересня, шахтарі з своїми родичами вирішили підтримати пікетувальників і на більш ніж дві з половиною години перекрили міжнародну трасу Львів – Рава-Руська. Сьогодні, 2 вересня вони продовжують свій протест.