У Львівській ОТГ почне діяти електронний квиток

Для населених пунктів, що увійдуть до Львівської ОТГ запровадять єдиний спільний тариф на проїзд у транспорті. Пенсіонери, школярі і студенти, які прописані на території Львівської ОТГ, матимуть можливість пільгового проїзду. А до системи електронного квитка доєднають усі населені пункти, розташовані у радіусі 10-15 км від Львова. Про це розповів заступник директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Андрій Білий.

За словами Андрія Білого, усі 18 населених пунктів Львівської ОТГ увійдуть в першу зону дії електронного квитка. Це означає, що і тариф і пільги для мешканців ОТГ будуть однаковими. При цьому кілька популярних серед львів’ян зупинок громадського транспорту, що не належатимуть до Львівської ОТГ, теж залучать до системи е-квитка. Йдеться, передусім, про зупинку біля ТРЦ King Cross Leopolis та зупинки у Зимній Воді, де проїжджають автобуси, що прямують у смт Рудне.

У другу зону дії електронного квитка увійдуть населені пункти, розташовані у 10-15 км від Львова. Відтак приміських перевізників долучать до системи львівського е-квитка.

Пільгові тарифи будуть поширюватись на мешканців, які прописані у Львівській ОТГ. Решта пасажирів будуть отримувати компенсацію за пільговий проїзд у своїй громаді.