У Львові стартувала вакцинація Pfizer-BioNTech

Щеплення проводять поки що дві бригади.

Сьогодні у Львові починають вакцинувати людей препаратом Pfizer-BioNTech. Учора його доставили до Львова із Києва. Щеплення проводять дві мобільні бригади – зі Львівського обласного діагностичного центру та 4 міської клінічної лікарні. Перша працюватиме в області, а друга – безпосередньо у Львові.

“Разом з вакцинами доставили розчин для розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Вакциною Pfizer-BioNTech в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім – працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. За кожним щепленим першою дозою Comirnaty буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії у 117 тис. доз. Інтервал між введенням двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день”, – повідомив регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

Нагадаємо, минулого тижня в Україну прибуло 117 тисяч доз цієї вакцини. Її порівну розділили по областях. Вакцинуватимуть у першу чергу праацівників та мешканців будинків для літніх людей, а також надзвичайників і рятувальників.

Додамо, Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Заявлена ефективність – 95%.