У Львові стартували навчання з надання домедичної допомоги

Тренінг, який на 80% складається із практики, проводять спеціалісти Мальтійської служби допомоги.

Першими вчились надавати домедичну допомогу працівники Львівської міської ради. Далі навчання будуть доступними для всіх охочих.

Наше завдання – з наступного тижня у всіх районах міста почати проводити схожі тренінги. У Львові є близько 50 тренерів, які можуть проводити такі навчання в районних адміністраціях, в медіатеках, у школах. Особливий акцент ми будемо робити на навчанні старшокласників. Це має стати системною роботою, щоб кожен львів’янин вмів надати домедичну допомогу», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як наголосила представниця Мальтійської служби допомоги Олена Голишева, окрім практичних знань, такі тренінги – ще  й своєрідний “антистрес”. 

“Зараз українці переживають певну тривогу і невпевненість, тому знання першої допомоги дають певне заспокоєння, що ми зможемо допомогти собі і своїм близьким. Ця інформаційна безпека знімає стресовий стан, а це зараз вкрай важливо»

Нагадаємо також, що цього тижня у Львові стартував військовий вишкіл для працівників стратегічних підприємств. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного із львівських стрілецьких клубів.