У Львові тривають зйомки кіно: на Листопадового Чину перекриють рух

У Львові до 18 вересня знімають пригодницький трилер «Егрегор» Відтак сьогодні, 14 вересня, на вул. Листопадового Чину, 11 та вул. О. Новаківського 1−6 працюватиме знімальна група, через що рух на цих ділянках буде обмежено.  

Для руху громадського та приватного транспорту вул. Листопадового Чину, 11 буде перекрита з 14:30 год. до 18:00 год. і з 20:00 год. до 23:59 год. Паркування на цій ділянці, а також на вул. О. Новаківського 1−6 буде заборонено з 14:30 год. до опівночі.

Довідка.

У Львові тривають зйомки українського пригодницького трилера з елементами містики «Егрегор». Над фільмом працює не лише українська команда, а й польські та американські продюсери. Основні події фільму відбуваються у Львові, проте деякі сцени зніматимуть в Києві, біля Кракова та в Нью-Йорку.

Фільм розповідає про нью-йоркського детектива Артура, який отримує дивного листа з авіаквитком і прихованим посланням від свого університетського професора-українця, з яким він не спілкувався протягом багатьох років. Намагаючись розібратися, Артур дізнається, що професор начебто вчинив самогубство, а за дочкою професора — Лесею — полюють невідомі люди. Артур вилітає в Україну, аби розплутати цей загадковий клубок і допомогти дочці людини, яка багато років тому відіграла важливу роль в його житті.