У Львові відкривають вул. Шевченка після реконструкції

Сьогодні, 30 грудня у Львові відкривають для проїзду частину відремонтованої вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого. Вартість ремонту ділянки становить 58,8 млн грн. Підрядник змонтував нову трамвайну колію, постелив бруківку, облаштував хідники.

На відрізку від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого облаштували 80 паркомісць, велодоріжку, нові хідники та освітлення. Залишається ще нанести розмітку і встановити контактну мережу, вже у наступному році.

Залишається найскладніша ділянка – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Документація перебуває на експертизі. Тут ремонтні роботи планують розпочати у березні.

У міськраді запевняють, що паралельно готуватимуть документацію із реконструкції вул. Залізничної, яка дає можливість швидше з центру виїжджати у район Рясне.

Нагадаємо, наступного року у Львові планують розпочати ремонт на вулиці Шевченка – від вулиці Ярослава Мудрого до вулиці Єрошенка, завершити три масштабні реконструкції, які розпочали цього року – це Вулиця Степана Бандери, Богдана Хмельницького та Пекарська, а також, якщо буде достатньо фінансування, то ремонтуватимуть міст на вулиці Ковча, вартість робіт там майже 40 мільйонів гривень. Вулицю Вітовського ремонтуватимуть, ймовірно, у 2022 році.