У Підкамені на території монастиря звучатимуть “Віртуози Львова”

14 серпня у смт Підкамінь Бродівського району Львівської області на території Монастиря походження дерева Хреста Господнього відбудеться концерт духовної музики “Підкамінь” за участю камерного оркестру “Віртуози Львова”.

 “Цим концертом духовної музики хочемо прикрасити відзначення свята Маковея, яке припадає саме на 14 серпня. А також нагадати мешканцям Бродівщини та усім гостям про цінність підкамінського Монастиря, привернути увагу до тутешніх пам’яток, а їх тут є чимало. Атмосферна локація заходу та магічна музика зачаровуватимуть і точно не залишать нікого байдужими», – розповіла виконавча директорка асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” Галина Литвин.

Фото: Єврорегіон Карпати-Україна

Також у всіх відвідувачів буде унікальна можливість почастуватися медом від місцевих пасічників.

Початок заходу о 12 год. Вхід вільний.

Додамо, захід відбуватиметься в рамках проекту “Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні”, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.