У штабі Зеленського повідомили, які законопроекти будуть першочерговими

Після виборів 2019 Володимир Зеленський подасть у Верховну раду законопроекти про імпічмент президента та скасування депутатської недоторканності.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, у штабі Зеленського зазначили, що одразу після вступу на посаду він подасть до парламенту пакет законопроектів: про зняття депутатської недоторканності, про імпічмент президента і, можливо, про парламентську опозицію. Відповідні тексти законопроектів вже майже готові, стверджують у штабі Зеленського.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський назве прізвища майбутніх топ-чиновників протягом пари тижнів. Очікується, що це відбудеться на великій прес-конференції.

Раніше в ексклюзивному інтерв’ю РБК-Україна він заявив про намір подати законопроект про імпічмент.

«Важливо, що я хочу залишитися собою. Я не тримаюся за посаду. Тому, до речі, один з головних і перших законів, на які чекало суспільство 28 років, і мені незрозуміло, чому його немає, у всьому цивілізованому суспільстві є закон про імпічмент», – зауважив Зеленський. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/04/22/u_shtabi_zelenskogo_povidomyly_yaki_zakonoproekty_budut_pershochergovymy_1557593