У суботу концерт “Океану Ельзи”: громадський транспорт змінює маршрут

У суботу, 18 вересня, на площі перед Львівським університетом ім. Івана Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безоплатний концерт. У зв’язку з цим відбудуться зміни у русі громадського транспорту. Про це Радіо ПЕРШЕ повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Перекриття вулиць:

З 01:00 год 18 вересня на вул. Університетській для руху транспорту перекрита права крайня смуга у напрямку руху від вул. Листопадового Чину до вул. Січових Стрільці, а з 14:00 год і до 05:00 год 19 вересня закритою буде вся вул. Університетська.

18 вересня з 16:00 год. до 00:00 год. для руху транспорту буде закрита вул. Листопадового Чину від пл. Григоренка до вул. Новаківського, вул. Лепкого, вул. Огієнка, вул. Гоголя, вул. Крушельницької, вул. Словацького на відрізку від вул. Словацького до вул. С. Стрільців, вул. С. Стрільців на відрізку від вул. Словацького до вул. Костюшка.

Зміни у роботі громадського транспорту:

Щодо змін у русі транспорту, то 18 вересня тролейбусний маршрут № 32 не курсуватиме, а тролейбуси № 22 їздитимуть за маршрутом «Автовокзал – вул. Суботівська» по вул. Ряшівська – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка.

Також з 16:00 год. автобусні маршрути № 33 та №38 курсуватимуть до вул. Коперника – зупинка громадського транспорту «Головна Пошта».

Автобусні маршрути № 15 та № 43 з 16:00 год. у частині зміни руху курсуватимуть вул. Устияновича – вул. Бібліотечна –  вул. Дорошенка – вул. С. Бандери – вул. Коперника – вул. Дорошенка – далі за маршрутом.

Фото: FB/Okean Elzy

Читайте також: