У травні цифри коронавірусу на Львівщині значно знизились

Аж на 82%.

Коронавірус на Львівщині пішов на спад. Принаймні про це кажуть у Львівському обласному лабораторному центрі. За інформацією відомства, вже від початку травня кількість хворих почала значно зменшуватись. І таку ситуацію спостерігають у всіх районах області.

“Якщо порівнювати ситуацію в Україні і на Львівщині, то наша область знаходиться на високому рівні захворюваності – Львівщина на четвертому місці в Україні після м. Києва, Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей. Проте, аналізуючи ситуацію за останні тижні, ми спостерігаємо позитивну динаміку. На початку квітня за один тиждень фіксували 8000 випадків захворювання, а вже на початку травня – вдвічі менше. За останній тиждень – 1444 випадки. Таким чином, на Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід у порівнянні з найвищими зафіксованими показниками”, – зазначила заступниця генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Марія Озірковська.

Вона також звернула увагу, що заходів безпеки потрібно дотримуватися не менш строго ніж раніше, оскільки COVID-19 належить до особливо небезпечних інфекційних захворювань, а сам вірус є недостатньо вивчений і постійно піддається мутаціям.

Щодо вакцинації:

  • за останню добу на Львівщині провакциновано 1064 особу;
  • станом на сьогодні в області провакциновано 72 088 осіб (перша доза – 69 478, друга доза – 2610 осіб);
  • загалом в Україні щепили 1 031 728 осіб.