З понеділка школярі повертаються за парти

З понеділка, 25 січня, навчальні заклади України повертаються до такого навчання, яке було до запровадження посиленого карантину. Про це Радіо ПЕРШЕ повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

«З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу», – йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

«Додаткові обмежувальні заходи для закладів освіти, встановлені на період 8-24 січня, не діятимуть з 25 січня», – додали у міністерстві.


Теми: