Засідання сесії Львівської міськради скасували через коронавірус у депутатів

Засідання сесії Львівської міської ради, що мало відбутись у п’ятницю, 21 серпня, перенесли через виявлені випадки Covid-19 у депутатів та посадовців Львівської міської ради. Про це повідомив керівник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Пленарне засідання Львівської міської ради мало розпочатись о 10:00 у п’ятницю, 21 серпня. Депутати мали розглянути 478 питань, більшість яких – земельні. Також у порядку денному –18 петицій, питання про детальні плани територій, бюджетні зміни та кредити для комунальних підприємств.

Сесію мали провести у приміщенні Шевченківської районної адміністрації, що на вул. Липинського, за участі лише депутатів та чиновників ЛМР. Гості сесії мали виступати за допомогою програми Zoom.
Однак після обіду у четвер, 20 серпня, керівник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський повідомив, що у частини депутатів ЛМР виявили коронавірусну інфекцію. Окрім того, Covid-19 підтвердили у кількох чиновників міської ради, які мали виступати на сесії. Тому сесійне засідання вирішили перенести.