Злісним порушникам правил в’їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

За перше порушення правил в’їзду у пішохідну зону Львова водіям залишатимуть попередження. Якщо ж порушення зафіксують вдруге, то водію можуть виписати штраф і розглядатимуть питання щодо блокування дії перепустки терміном на 30 днів. 

 «Попереджати водіїв про блокування їхніх карток ми не будемо. Вони це зрозуміють, коли при в’їзді у пішохідну зону болард перед їхньою автівкою не опуститься», – пояснив заступник начальника управління безпеки міста Юрій Дякович.

Відповідні зміни виконавчий комітет ЛМР вніс у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова. 

Інспектори з паркування управління безпеки міста в середньому за один день фіксують 4-5 порушень щодо в’їзду у пішохідну зону центральної частини міста, а в місяць виносять близько 10 постанов про накладення штрафу. Найбільше порушень фіксують серед водіїв транспортних засобів, які обслуговують підприємства та заклади, які працюють на території пішохідної зони. 

«В основному порушення полягають в тому, що водії цих авто залишають пішохідну зону після 10.00 год.», – уточнив Юрій Дякович.

Нагадаємо, пішохідна зона центральної частини Львова обмежена пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.