“Нові львів’яни”
![](https://radiopershe.com/userfiles/332349954_530535372486283_2107813328794960544_n.jpg)
До повномасштабного вторгнення вони жили у столиці, на Донеччині, Запоріжжі… А зараз – у Львові.День, який назавжди змінив їхнє і наше життя, Радіо Перше провів разом із НОВИМИ ЛЬВІВ’ЯНАМИ.журналістка із Маріуполя Алевтина Швецова, власник кав’ярні із Києва Павло Фридрих, гінекологиня із Старобільська Оксана Сборщик, громадський активіст з Мелітополя Віктор Майоров Усі вони стали співведучими Каріни Дмитраш та Володимира Бєглова у ранковому «Сонцешоу».
https://soundcloud.com/user-2462259/sets/speczproyekt-do-roku