Дмитро НАУМЕЦЬ

Дмитро НАУМЕЦЬ

Дмитро Наумець
ведучий програми “СонцеШоу” 

Чому ти любиш радіо?

Люблю радіо, бо це про вміння керувати голосом, емоціями та про твою адаптивність до нового. Пропозиція працювати на радіо надійшла до мене дуже несподівано і я до останнього не знав чи саме мене візьмуть ведучим. Але можу з впевненістю заявити: робота на радіо (а зокрема на ранковому шоу) – кардинально змінює не лише твій режим дня, але й твоє життя.

Твоє хобі?

Моє хоббі, моє захоплення та моє покликання сплелися воєдино! За освітою я професійний театральний актор, тому любов до театру та до сцени – у мене в крові. Останнім часом почав заглиблюватися в режисуру і вже поставив декілька робіт. Зокрема, свою моновиставу “Відпускаю”.

Чого найбільше боїшся?

Боюся – втрачених можливостей. Боюся бути некорисним і відповідно непотрібним.

Яка твоя улюблена страва?

Як такої улюбленої страви я не маю. Щодо їжі маю єдиний принцип: не їж багато,  їж смачно. І гарно коли є з ким розділити трапезу.

У тебе є домашні улюбленці?

Наразі не маю, але дуже люблю тварин. І навіть одного разу врятував котика.

Яка твоя улюблена книга?

Бенджамін Гофф «Дао Вінні-Пуха». Просто, легко та глибоко.

Яка твоя улюблена цитата, вислів, прислів’я?

Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так і ми в ньому, і воно біля нас шукає нас самих. Нема його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва — відхили лише вхід у душу свою. Григорій Савич Сковорода.