Віктор БІЩУК

Віктор БІЩУК

Віктор Біщук

ведучий програм

Чому ти любиш радіо? 

Радіо особливіше, навіть сказав би – інтимніше від усіх інших ЗМІ. Воно з’явилось в моєму житті найраніше ( ще з часу батькових приймачів на середніх хвилях) і лишається найближчим для мене і зараз. Це те відчуття, коли ти одягаєш навушники і опиняєшся в зовсім іншому і лише своєму світі)

Твоє хобі?

Не певний, що це можна назвати хобі, але не буду оригінальним – книги.

Чого найбільше боїшся?

Нереалізованості. Через кілька десятків років оглянутись назад і зрозуміти, що міг би зробити, відчути, побачити набагато більше, але чомусь не зробив, не відчув…

Яка твоя улюблена страва?

Смажена картопля. Буває звичайно ж коли щось хотілося б з’їсти тут і зараз набагато більше – від якихось екзотичних страв і аж до «класики» – типу борщу чи плову. Але завжди, будь-де і в будь якому стані – це смажена картопля ) .

У тебе є домашні улюбленці?

Поки що немає. Але  є мрія або навіть плани – завести собаку. Мабуть вівчарку ) .

Яка твоя улюблена книга?

Не можу назвати. В кожен момент є якась своя улюблена. Але список таких «улюблених» найбільш інтенсивно заповнювався в дитинстві. Тому найчастіше відчуваю бажання перечитати «Володаря Перстнів» Дж. Толкіна або “Тореадорів з Васюківки”

Яка твоя улюблена цитата, вислів, прислів’я?

Вірш Кіплінга «Синові» – в будь якому українському перекладі. (Але найулюбленіший варіант –  Стуса). Щось окреме важко виділити )