Ірина МАРТИНЮК

Ірина МАРТИНЮК

Ірина Мартинюк,

журналістка, ведуча

Чому ти любиш радіо?

Бо радіо полюбило мене. Це був перший досвід у журналістиці, який переріс у довготривалі стосунки. Деякий час ми притирались, переборювали страхи і врешті зрозуміли, що не можемо один без одного))) Насправді, радіо – це особлива магія. З одного боку – ти не бачить, не можеш помацати), але ведучий завжди поруч. Схожі відчуття з іншого боку – ти не бачиш очей слухача, не знаєш, якою буде реакція саме в цю мить, але відчуваєш, що ти не один. В тому і є магія – ведучий і слухач у рівних умовах.

Твоє хобі?

З підліткового віку люблю шити і в’язати. Колись це було бажання зробити собі модний та ексклюзивний одяг, тобто цінувала результат. Зараз особливе задоволення отримую від процесу, тим більше, що рідше вдається виділити час.

Чого найбільше боїшся?

Втратити близьких людей.

Яка твоя улюблена страва?

Свого часу, гостюючи в родичів під Одесою, спробувала ставриду, яка годину до того ще плавала. Цей аромат і смак не передається словами. Відтоді я фанат «свіжопійманої» морської рибки – так, щоб прямо з води і на гриль чи пательню. Поза конкуренцією, звичайно, мамина кухня, особливо її шпарагівка зі сухарями. Ця проста страва у мами найсмачніша.

У тебе є домашні улюбленці?

Були і киця, і папуга. Зараз син просить собаку. Думаємо… Маю підозру, що будемо думати ще довго.

Яка твоя улюблена книга?

Під певний настрій, у різні періоди в житті і відповідь буде іншою. Легше відповісти, які книги мене вразили і які неодноразово перечитувала. Перші у цьому списку – це «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайлда, «Парфумер» Патрика Зюскінда і «Тигролови» Івана Багряного.

Яка твоя улюблена цитата, вислів, прислів’я?

Краще шкодувати про зроблене, аніж не зробити і шкодувати про це усе життя.